MPAR-A3200H-M2B | ALLEN BRADLEY | MP-Series Electric Cylinder
Manufacturer Part Number (MPN)
MPAR-A3200H-M2B
Description
  • Product Code: MPAR-A3200H-M2B
  • Series: MP-Series Electric Cylinders
  • Actuator Frame Size: Size 63, 75 mm (2.95 in.)
  • Rod Stroke Length: 200 mm (8.3 in.)
  • Mechanical Drive/Screw Lead/Motor Type: 5.0 mm/rev (0.197 in./rev)