800FP-P7PD0C | ALLEN BRADLEY | 22mm Pilot Light 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800FP-P7PD0C
Description
  • Product Code: 800FP-P7PD0C
  • Type: 22mm Pilot Light 800F PB
  • Material: Clear Plastic
  • Ingress Protection: IP66, 4/4X/13, IP66
  • Number of Indicator Lights: 1
  • Rated Operating Voltage (Ue): 24 V
  • Hole Diameter: 22.5 mm