800FM-SM22 | ALLEN BRADLEY | 22mm Selector Switch 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800FM-SM22
Description
  • Product Code: 800FM-SM22
  • Type: 22mm Selector Switch 800F PB
  • Series: 800F
  • Function: 2 Position Selector Switch