800FM-P4PN7R | ALLEN BRADLEY | 22mm Pilot Light 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800FM-P4PN7R
Description
  • Catalog Number: 800FM-P4PN7R
  • Product Type: 22mm Pilot Light
  • Hole Diameter: 22.5 mm