800FM-P0PN3W | ALLEN BRADLEY | 22mm Pilot Light 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800FM-P0PN3W
Description
  • Catalog Number: 800FM-P0PN3W
  • Series: 800FM
  • Type: Push Button
  • Operator Type: Illuminated
  • Actuator: Round
  • Colour lens: Amber
  • Voltage Rating: 120V AC
  • Current Rating: 1A