800F-34WE260 | ALLEN BRADLEY | 22mm Accessory 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800F-34WE260
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
Description
Product Code: 800F-34WE260
Description: Legend Plate for 22mm Push Button with 'JOG - OFF - AUTO' Text
Product Type: 22mm Accessory
Legend Plate Style: 30 x 40 mm, 1 Piece