100-E16EJ01 | ALLEN BRADLEY | Contactor IEC 16A 24 50 60 Hz/20 60V
Manufacturer Part Number (MPN)
100-E16EJ01
Description
Contactor,IEC,16A,24 60V 50 60 Hz/20 60V DC Low Consumption,3 NO Poles,0 NO 1 NC Auxiliary Contacts Screw Terminals