100-E146KY11 | ALLEN BRADLEY | Contactor IEC 146 A 48 50 60 Hz/48 130V DC
Manufacturer Part Number (MPN)
100-E146KY11
Description
Contactor,IEC,146 A,48 130V 50 60 Hz/48 130V DC,3 NO Poles,1 NO 1 NC Auxiliary Contacts Bus Bar Connections