VPAR-B3800E-Q4A | ALLEN BRADLEY | VP-Series Electric Cylinder
Manufacturer Part Number (MPN)
VPAR-B3800E-Q4A
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
説明
  • Product Code: VPAR-B3800E-Q4A
  • Product Type: VP-Series Electric Cylinder
  • Series: VP-Series
  • Stroke Length: 800 mm (31.5 in.)
  • Voltage: 460V AC
  • Encoder Type: 23-Bit Absolute Multi-Turn Digital Encoder (Hiperface DSL Protocol)
  • Safety Rating: SIL 2 (PLd) Rated
  • Secondary Safety Channel: 12-Bit
  • Brake: 24V DC Brake