855PD-B24MEF3822 | ALLEN BRADLEY | 2 Ckt Panel Mount Alarm 2 Ckt Panel Moun
Manufacturer Part Number (MPN)
855PD-B24MEF3822
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
説明
Product Code: 855PD-B24MEF3822
Product Type: Panel Mount Dual Circuit Alarms
Function: Full Lens Illumination
Illumination Type: LED
Housing Color: Black
Voltage Rating: 24V AC/DC
Lens Colors: Green, Yellow
Mounting Hole Diameter: 22.5 mm
Enclosure Size: 45 mm