800H-QRT24A | ALLEN BRADLEY | 30mm Pilot Light 800H PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800H-QRT24A
説明
  • Product Code: 800H-QRT24A
  • Product Selection: 30mm Pilot Light
  • Number of Contacts: 1 NO-1 NC
  • Illumination Lamp Type: Incandescent
  • Hole Diameter: 30.5 mm
  • Connection Type: Full Voltage
  • Latch Material: Plastic
  • Voltage: 24V AC/DC