800FM-MK44MX12S | ALLEN BRADLEY | 22mm Twist To Release E-Stop 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800FM-MK44MX12S
説明
  • Part Number: 800FM-MK44MX12S
  • Type: 22 mm Twist To Release E-Stop
  • Series: 800F PB
  • Positions: 2 Position