800FD-P7N7 | ALLEN BRADLEY | 22mm Pilot Light 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800FD-P7N7
説明
  • Product Code: 800FD-P7N7
  • Type: 22mm Pilot Light
  • Color: Clear
  • Material: Monolithic Plastic
  • Illumination Type: Integrated LED
  • Illumination Module Input Voltage: 240V AC
  • Lens Cap: Clear
  • Termination Style: Screw
  • Hole Diameter: 22.5 mm
  • Enclosure Compatibility: IP66, Type 3/3R/4/4X/12/13
  • Operating Temperature: -25°C
  • Storage Temperature: -40°C