800F-12WE293 | ALLEN BRADLEY | 22mm Accessory 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800F-12WE293
説明
Product Code: 800F-12WE293
Description: Legend Plate for 22mm Push Button with 'SPEED' Text
Product Type: 22mm Accessory
Suitable for Selector Switch: Yes
Width: 29.7 mm
Height: 49.2 mm
Color: White with Black 'SPEED' Text
Text Font Size: Standard text
Snap-in Legend Plate and Frame: 30x50 mm plate and frame