440R-N23126 | ALLEN BRADLEY | Guardmaster MSR127T Safety Relay
Manufacturer Part Number (MPN)
440R-N23126
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
説明
Catalog Number: 440R-N23126
Product Type: Guardmaster MSR127T Safety Relay
Inputs: Dual Channel
Single Wire Safe Input: N/A
Logic Configuration: None
Immediate Safety Outputs: 3 N.O.
Immediate Auxiliary Outputs: 1 N.C.
Delayed Safety Outputs: N/A
Single Wire Safe Output: N/A
Power Supply: 230V AC
Removable Terminals: Fixed
Reset Mode: Automatic/Manual Reset
Relay Model: MSR127RP/TP
Contact Rating: DC-13 6 A/24V DC, 0.1Hz
Enclosure: 22.5 mm