440R-N23118 | ALLEN BRADLEY | Guardmaster MSR126.1R Safety Relay
Manufacturer Part Number (MPN)
440R-N23118
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
説明
Catalog Number: 440R-N23118
Product Type: Guardmaster MSR126.1R Safety Relay
Inputs: Dual Channel
Single Wire Safe Input: N/A
Logic Configuration: None
Immediate Safety Outputs: 2 N.O.
Immediate Auxiliary Outputs: N/A
Delayed Safety Outputs: N/A
Single Wire Safe Output: N/A
Power Supply: 230V AC
Removable Terminals: Fixed
Reset Mode: Monitored Manual Reset
Relay Model: MSR126.1R/T
Contact Rating: DC-13 6 A/24V DC, 0.1Hz
Enclosure: 22.5 mm