440L-R4J1600YD | ALLEN BRADLEY | Type4 1600-14mm GuardShield
Manufacturer Part Number (MPN)
440L-R4J1600YD
説明
Product Family: GuardShield Safety Light Curtains
Catalog Number: 440L-R4J1600YD
Type: Receiver
Resolution: 14 mm (0.55 in.)
Protected Height: 1600 mm (63.0 in.)