100S-C23EJ14C | Allen-Bradley | 100S-C23EJ14BC MCS Safety Contactor, 23A, 24V DC Coil \
Manufacturer Part Number (MPN)
100S-C23D431C
説明
Allen Bradley 100S-C23EJ14BC MCS 100S-C Safety Contactor, 3 Poles, Rated Operating Current 23A, 24V DC Electronic Coil, 1 N.O. 4 N.C. Auxiliary Contacts, Bifurcated Contact