100-E38EJ200 | ALLEN BRADLEY | Contactor IEC 38A 50 60Hz/20 60V DC Low
Manufacturer Part Number (MPN)
100-E38EJ200
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
説明
Contactor,IEC,38 A,24 60V 50 60 Hz/20 60V DC Low Consumption,3 NO Poles,0 NO 0 NC Auxiliary Contacts Screw Terminals