100-C43EJ10 | ALLEN BRADLEY | IEC Contactor, 24V DC Electronic Coil, Screw Terminals,
Manufacturer Part Number (MPN)
100-C43EJ10
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
説明
CONTACTOR DATA
Terminal Type Screw Terminals
Rated Operating Current, AC-3 43A
Coil Voltage 24V DC Electronic Coil
No. of Poles 3 Poles