MBK100-PS | SMC CORPORATION | MB Tie-Rod Cylinder
Manufacturer Part Number (MPN)
MBK100-PS
Original Equipment Manufacturer
SMC CORPORATION
Descripción
Specification Detail
Type Non-Rotating Rod Cylinder, Double Acting, Single Rod
Bore Sizes 32, 40, 50, 63, 80, 100 mm
Stroke Range 25 mm through 800 mm (depending on bore size)