800T-12JG5KB7CX | ALLEN BRADLEY | 30mm Selector Switch 800T PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800T-12JG5KB7CX
Descripción
  • Product Code: 800T-12JG5KB7CX
  • Product Description: 30mm Selector Switch for 800T Push Button
  • Product Type: 30.5mm Type 4/13 Selector Switch
  • Illumination: Illuminated
  • Position: 3 Positions
  • Voltage: 12V AC/DC