800F-35AE100S | ALLEN BRADLEY | 22mm Accessory 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800F-35AE100S
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
Descripción
Product Code: 800F-35AE100S
Description: Legend Plate for 22mm Push Button with Blank Text
Product Type: 22mm Accessory
Legend Plate Style: 30 x 50 mm, 1 Piece