800F-17BE238 | ALLEN BRADLEY | 22mm Accessory 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800F-17BE238
Descripción
Product Code: 800F-17BE238
Description: Legend Plate for 22mm Push Button with 'MAN - O - AUTO' Text
Product Type: 22mm Accessory
Suitable for Selector Switch: Yes
Width: 29.7 mm
Height: 39.7 mm
Color: Black with White Legend Text
Text Font Size: Standard text
Legend Text/Symbols: 'MAN - O - AUTO'
Snap-in Legend Plate and Frame: 30x40 mm legend plate only