440L-T4JL1440YD | ALLEN BRADLEY | GuardShield Type 4 Tx 14-1440mm ILAS
Manufacturer Part Number (MPN)
440L-T4JL1440YD
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
Descripción
Product Family: GuardShield Safety Light Curtains
Catalog Number: 440L-T4JL1440YD
Type: Transmitter
Resolution: 14 mm (0.55 in.)
Protected Height: 1440 mm (56.7 in.)