100-E305ED11 | ALLEN BRADLEY | Contactor, 305 A, 1NO + 1NC, 250 V
Manufacturer Part Number (MPN)
100-E305ED11
Descripción
Contactor, IEC, 305 A,100 250V 50 60 Hz/100 250V DC,3 NO Poles,1 NO 1 NC Auxiliary Contacts With 24V DC PLC Interface ,Bus Bar Connections